ruen

с. Хмельове. Хмелівське навчально-виховне об'єднання

Готуємося до ДПА

ДПА (державна підсумкова атестація)

Проект Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти

У березні 2014 року, було підписано лист, за яким Міністерство передало повноваження школам визначити, у якій формі вони здійснюватимуть ДПА. Було надано можливість проводити атестацію за новими і старими збірниками завдань, а також без них.

У 2015 році збірників завдань ДПА-2015 у початковій школі не буде.

"У 2015 році у початковій школі передбачається ДПА без жодних брошур. Ні про які збірники і брошури відтепер ми не говоримо", - зазначив заступник міністра освіти і науки України Павло Полянський.

у 2015 році одинадцятикласники складатимуть три шкільних іспити: поєднаний тест з української мови, іспит з математики чи історії України, а також іспит з третього предмета за вибором учня.

Цього навчального року державна підсумкова атестація вперше відбуватиметься не за міністерськими збірниками завдань, а винятково за завданнями, що розроблятимуть школи.

Також Павло Полянський повідомив, що державна підсумкова атестація як форма оцінювання знань учня при завершенні початкової школи, основної школи та старшої школи не може бути скасована, оскільки її проведення передбачено законодавством ще з 1999 року.

У свою чергу, директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук наголосив, що всі випускники 11-х класів складатимуть ЗНО та ДПА з української мови за єдиними тестами.