ruen

с. Хмельове. Хмелівське навчально-виховне об'єднання

Методичне об'єднання вчителів природничо-математичного циклу

Робота методичного об'єднання спрямована на створення умов для зростання фахової підготовки вчителів, організацію та вивчення педагогічних ідей, впровадження їх у практику роботи вчителів, опанування педагогами інноваційних методик і форм навчання.

Основні пріоритети в роботі вчителів методичного об'єднання:

• формувати інноваційну культуру вчителів ;
  • удосконалювати урок як основну форму організації навчальної діяльності;
  • підтримувати педагогів, які розробляють і прагнуть реалізовувати авторські, модифіковані програми, курси, посібники;
  • допомагати учням опановувати стратегію життєвого проектування та самореалізації, розвивати інноваційний потенціал інтелектуальнообдарованих дітей.

Склад МО:

Недоступ В.Ф. - вчитель математики, освіта вища, категорія вища, стаж роботи 39 р.

Тутаєва М.О. - вчитель математики та інформатики, освіта вища, категорія вища, стаж роботи 23 р.

Курилюк Л.П. - вчитель математики, освіта вища, категорія вища, стаж роботи 32 р.

Ткаченко Н.М. - вчитель математики, освіта вища, категорія І,стаж роботи 32 р.

Вишневська В.В. - вчитель фізики та математики. освіта вища, категорія вища, стаж роботи 24 р.

Бершадська О.В. - вчитель фізичної культури, освіта вища, категорія І, стаж роботи 7 р.

Червяк І.І. - вчитель фізичної культури, освіта вища, категорія вища. стаж роботи 37 р.

Методичне об'єднання працює над проблемою "Підвищення ефективності уроку шляхом застосування новітніх технологій та інтерактивних методів навчання"

Система роботи над проблемою:

• проблеми формування мотивації пізнавальної діяльності школярів за сучасних умов;
  • організація ІКТ супроводу на уроках;
  • групові форми роботи;
  • освітня ісамоосвітня діяльність учителя в контексті застосування інноваційних технологій та розвитку його інноваційного потенціалу.